دخترانه پانسيون HTML اريش a link.
Skip Navigation Links.
قوانين و مقررات پانسيون اريش

1- پانسيون را به عنوان خانه دوم جهت سكونت و آرامش و بهره برداري از امكانات فرهنگي و رفاهي بپذيريد.
2- تمامي آداب ، رسوم و سنن و عقايد افراد در اين مكان محترم شمرده ، ملزم به رفتار مطابق قوانين جاري در محيط پانسيون و رعايت حدود عرف و شرع مقدس هستيد
3- اولين ساعت خروج از پانسيون ساعت 6 صبح و آخرين ساعت ورود به پانسيون ساعت 22 مي باشد . بعد از ساعت 22 درب پانسيون به هيچ عنوان باز نخواهد شد .
4- اقامتگر ملزم به رعايت ساعات اعلام شده مي باشد و سه مورد گزارش عدم رعايت ساعات ورود و خروج و يا غيبت به منزله سلب شرايط اسكان ايشان مي باشد .
5- هنگام ورود و خروج از پانسيون رعايت شئونات و پوشش اسلامي الزامي است . درصورت مشاهده براي بار اول توسط مسئولين پانسيون به شکل اخطار شفاهي و درصورت عدم رعايت و تکرار ، قرارداد فسخ و اقامتگر موظف به ترک پانسيون مي باشد .
6- مسئوليت اشياء قيمتي از قبيل طلا ، پول ... و اموال شخصي داخل اتاق به عهده خود اقامتگر بوده و پانسيون هيچ مسئوليتي درصورت مفقود شدن اين اشياء ندارد .
7- رعات نظافت و به همراه داشتن وسايل ضروري مانند پتو و کليه مايحتاج شخصي الزامي است .
8- رعايت بهداشت فردي و حفظ نظافت اتاقهاي سكونت و تمامي اماكن عمومي ضروري مي باشد .
9- طبخ يا گرم كردن غذا و استفاده از تجهيزات برقي پرمصرف در اتاق ها اكيداً ممنوع مي باشد .
10- در نظافت و حفظ وسايل عمومي در طبقات ، اتاق ها و سرويس هاي بهداشتي توجه فرماييد ، در غير اين صورت خسارت هاي ناشي از عدم توجه اقامتگر توسط پانسيون محاسبه و از وديعه کسر خواهد شد .
11- به علت رعايت موارد بهداشتي اقامتگر مكلف است يك پد محافظ جهت استفاده شخصي خريداري نمايد .
12- وسايل و اثاثيه اتاق را با تعهد كتبي دريافت نموده و در پايان هر قرارداد بطور سالم تحويل دهيد جبران هرگونه خسارت وارده به اتاق و وسايل آن به عهده اقامتگر مي باشد .
13- درصورت بروز هرگونه درگيري و مشاجره بين ساکنين ، قرارداد دو طرف دعوي فسخ و دو طرف دعوي ملزم به ترک پانسيون ظرف 24 ساعت خواهند بود .
14- طبق دستور اداره اماکن تهران بزرگ :آوردن افراد مذکر حتي پدر ، برادر ، شوهر و ... به درب پانسيون اکيدا ممنوع مي باشد .
15- ساعت خاموشي در پانسيون ساعت 23 خواهد بود ، لذا با هدف برقراري آرامش و رفاه حال ساکنين بعد از اين ساعت استفاده از حمام و آشپزخانه اکيداً ممنوع است .
16- جا به جايي در اتاق ها بدون اطلاع مسئول ممنوع مي باشد و اقامتگر حق داخل شدن به ساير اتاق ها را ندارد .
17- استفاده از سشوار ، اتو مو و ... در اتاق ها اكيداً ممنوع مي باشد.
18- استعمال دخانيات و نگهداري و شرب مشروبات الكلي در محيط پانسيون اکيداً ممنوع مي باشد .
19- درصورتي که اقامتگر تمايل به اقامت در بيرون از پانسيون براي يک يا چند شب را داشته باشد ، بايد موضوع را به سرپرستي اطلاع داده و دفتر مربوطه را با ثبت آدرس ، نام و شماره تلفن مکان مورد نظر تکميل نمايد .
20- درصورت بروز هرگونه مشکل و يا اختلاف با هر يک از افراد مقيم مراتب را به مديريت پانسيون اطلاع دهيد ، تا براي رفع مشکل اقدام شود ومدير پانسيون اجازه جابه جايي اقامتگرها از تخت ، اتاق و يا طبقه را دارد .
21- داشتن ميهمان (حتي اقوام درجه يک ) در اتاق ها ممنوع است .
   
   

خوابگاه خودگردان(پانسیون،اقامتگاه) دخترانه لوکس و مجهز خودگردان اریش (دانشجویی/کارمندی) در تهران محدوده هفت تیر ، ولیعصر ، مطهری با کلیه امکانات رفاهی و با بهره گیری از سیستم مدیریت نوین و استفاده از تجهیزات و ملزومات استاندارد خوابگاهی در خدمت دانشجویان ، کارمندان و مسافران محترم می باشد.                                                                کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه فناوران اریش بوده
                                                    و هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی دارد
تعداد بازدید کنندگان